Home

VIAGGI.PL jako touroperator działający na rynku włoskim oferuje Państwu bogatą ofertę noclegową - zarówno dla grup jak i turysty indywidualnego: w hotelach, apartamentach, SPA, agroturystyce czy bed and breakfast... Zapewniamy także  usługi transferów autokarowych, samochodowych, promowych, przewozów wodnych w Wenecji, Sycylii czy na Capri. Dzięki wieloletniej współpracy możemy także zaoferować sprawdzonych i wykwalifikowanych przewodników polskojęzycznych w głównych miastach Włoch, m. in. Rzymie, Florencji, Wenecji, Pompejach czy na Sycylii. Oferujemy również wynajem bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do oprowadzania grupowego - VOX Tour Guide System.

Na tej stronie znajdziecie Państwo tylko niewielki wycinek naszych usług na terenie Włoch - zapewniamy Was, że cokolwiek chcielibyście zorganizować w Italii my postaramy się Wam to ułatwić. Wystarczy skontaktować się z nami: telefonicznie, faksem, mailem czy też poprzez skype.

Zapraszamy do współpracy biura podróży, parafie, stowarzyszenia, ale także osoby indywidualne, które chciałyby podróżować i lepiej poznać Włochy!